Alüminyum hurda alımı

ALÜMİNYUM HURDA ALIMI

Alüminyum yer kabuğunda en çok bulunan ve rastlanılan demir dışı elementtir; ayrıca alüminyumun birçok sektörde kullanılmasının sebebi diğer metallere göre üstün özelliklerinin bulunmasıdır. Bu özelliklerin en başında hafif olması gelir; ayrıca mukavemetinin fazla olması yani dayanıklı olması başlıca tercih edilme nedenidir. En çok kullanılan madenler arasında yer almakta olduğu 200 yılı aşkın bir süredir bilinmektedir. Günümüz de Ulaşım endüstrisi, savunma-havacılık endüstrisi, inşaat endüstrisi, ambalaj endüstrisi, beyaz eşya endüstrisi, spor ve eğlence endüstrilerinde kullanılmaktadır.

Bu arada ilk alüminyum folyo 1910 yılında üretilmiştir. Geri dönüşüm firması olarak  alüminyum hurda alımı yaparak ayrıştırmak ve yeniden şimdiki kullandığımız birçok eşyaya dönüşmesine katkıda bulunmaktadır çünkü sizin de doğanında kazanım sağlamasını istemekteyiz.

Bizimle iletişime geçmenizden sonra randevu ile yerinizden alüminyum hurdası kendi araçlarımızla profesyonel ekip ve ekipmanlar yardımıyla iş güvenliği uyum çerçevesinde Hurdasan tarafından alımını yapıyoruz. Öncelikle araçlarımıza yüklemesini yapıp sonrada elektronik kantar aracılığıyla tartımını yapıyor ister hesabınıza ister elden nakit olarak ödeme yapıyoruz. Alüminyum hurda değerli bir madendir yüksek fiyatlarda değerlendirmek isterseniz telefon etmeniz yeterlidir. Gebze  hurdacı HURDASAN 25 yılı aşkın bir süredir alüminyum hurdası ve metal hurdaları alımı yapmaktadır. Gebze hurdacı en yüksek  alüminyum hurda fiyatları sunarak diğer firmaları geride bırakmaktadır. Gebze,  İstanbul ve tüm Türkiye’de hurda konusunda hizmet veriyoruz. En güncel fiyat bilgisini alabilmek için 0554 138 22 90  numaralı telefonumuz siz değerli müşterilerimize 24 saat açıktır.