Tuzla Hurdacı

Tuzla Hurdacı & Tuzla Hurda Fiyatları

Tuzla bölgesinde satacak hurdanız varsa yüksek kâr oranıyla en ideal hurda fiyatlarını sağlayarak, Tuzla hurdacı olarak sizi hiç yormadan tüm hurdalarınızı yerinde alıp nakit veya havale/EFT ile anında ödemenizi gerçekleştiriyoruz.

Tuzla Hurdacı ve Hurda Satma

Sanayii dünyasının işlerine devam edebilmesi ve üretim maliyetlerini minimuma indirmek için hurda oldukça önemlidir. Bu maksatla ger dönüştürülen her cins hurda, hem alıcısı hem de satıcısı için büyük önem arz eder. Tuzla bölgesinde her tür hurdayı satabileceğiniz ve anında ödeme alabileceğiniz Gebze Hurdasan şirketi olarak bölgeniz için birinci sınıf hizmet sağlıyoruz.

Tuzla Hurda Nasıl Satılır?

Tuzla’da yüksek fiyata hurda satışı yapmak için öncelikle bize internet sitemizin sağ alt tarafında bulunan Whatsapp butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. İletişim birimimizle konuşarak,

  • Hurdanızın cinsini
  • Hurdanızın miktarını
  • Hurdanızın fotoğrafını (istenirse)
  • Hurdanızın konumunu

belirtmelisiniz. Ardından size verilen hurda fiyatını uygun bulursanız lojistik ekibimiz hurdanızı ilgili adresten alır ve size de anında ödeme yapar.

Tuzla Hurda Hizmet Bölgemiz Nereleri Kapsıyor?

Tuzla bölgesindeki tüm hurdalarınızı mahalle fark etmeksizin 24 saat içinde alıyoruz. Geniş lojistik ağımız sayesinde size en yakın ekibi göndererek hurdanızı en uygun fiyatla yerinden alıyor ve anında ödemenizi teslim ediyoruz.

Tuzla’nın her yerinde ve 17 mahallesinde hurda alımı konusunda hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz mahalleler şu şekildedir:

Yukarıda ismini saydığımız tüm mahallelerden miktarı önemli olmamakla birlikte hurdalarınızı alıyoruz. İnternet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.