Ümraniye hurdacı

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye hurdacı hizmeti ile atmak istediğiniz bakır ve metal malzemeleri değerinde satabilirsiniz. Hurda alım ve satım konusunda yıllardır hizmet veren firmamız, Ümraniye’de de işlerine devam etmektedir. Hurda, işe yaramayacak olan nesneye verilen bir isimdir. Döküntü kalmış ve artık bozulmuş olan her türlü malzeme, hurda tanımlamasına girebilmektedir.

Bozulan bu tür ürünler işlevlerini yitirmesine rağmen halen belli bir değere sahip olabilmektedir. Üretimde kullanılan bakır veya metal gibi malzemeler işlevini yitirmesine rağmen geri dönüşüme uygun hale gelebilmektedir. Ümraniye hurdacı hizmetleriyle işlevini yitiren ancak maddi olarak halen bir değere sahip olan ürünleri, sizlerden satın alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Ümraniye Hurdacılar Sitesi

Ümraniye’de hurda alımı yapılan Hurdacılar Sitesi bulunmaktadır. Gebze Hurdasan da bunlardan biridir. Firmamız, İstanbul’da yer alan pek çok ilçede hurda alım ve satım faaliyetlerini yürütmektedir. Ümraniye de hurda alışverişini yaptığımız ilçelerden bir tanesidir. Müşterilerden değerinde satın aldığımız hurdaları geri dönüşüme vererek israfın önüne geçiyoruz.

Hızlı ve güvenlikli çalışarak çevre kirliliğine “dur” diyoruz. Donanımlı şekilde çalıştığımız Ümraniye hurdacı hizmetimizle, değeri kaybolan eşyaları tekrar değerlendiririz. Hem kendimize hem de çevremize, temiz bir ortam yaratma çabasıyla, işimizi severek yapıyoruz. Sağlıklı bir yaşam alanı için bakır, metal ve benzeri pek çok maddenin geri dönüşümüne destek veriyoruz. Gebze Hurdasan olarak hizmet verdiğimiz bölgelerin tamamına web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Hurdacı Hizmetleri

Ümraniye hurdacı hizmetleri kapsamında müşterilerimizin atmak istediği, ihtiyaç duymadığı ya da fazlalık gördüğü hurdaları en iyi fiyattan satın alıyoruz. Elbette sadece alım yapmıyoruz. Firmamız, hurda satışı da gerçekleştirmektedir. Değerli olan ve geri dönüştürme potansiyeli bulunan hurdaların satışını da uygun fiyattan yapıyoruz. Alım ve satım yaptığımız hurda çeşitleri ise şu şekildedir:

  • Bakır 
  • Demir 
  • Sarı Hurda
  • Kalay 
  • Alüminyum 
  • Pirinç 
  • Nikel 
  • Krom

Yukarıdaki malzemelerin geri dönüşümü için hizmet veren firmamız, en yüksek fiyattan hurdaları müşterilerden satın almaya çalışırken, en makul fiyattan satmaya özen göstermektedir.

Fiyatı nispeten daha yüksek olan sarı hurda, bakır ve çinko karışımından meydana gelen madene verilen isimdir. Pirinç maden olarak bilinen sarı hurda, halk arasında bu ismi almıştır. Ümraniye hurdacı hizmetimiz doğrultusunda müşterilerden satın aldığımız ve sattığımız hurdaların başında, sarı hurda gelmektedir. Bunun nedeni sarı hurdanın çabuk işlenebilen bir yapıya sahip olmasıdır.

Ümraniye Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Ümraniye hurdacı adı altında Ümraniye’deki birçok bölgede hurda alım ve satımını üstlenmek gayreti içerisindeyiz. Bu bölgelerdeki işlerimizi büyük bir çaba içerisinde yürütmekteyiz. Hizmet bölgemizde ikamet ediyorsanız, web sitemizde yer alan iletişim kısmından bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Adem Yavuz  Altınşehir  Armağanevler  Aşağı Dudullu  Atakent 
İstiklal  Cemil Meriç  Çakmak  Kazım Karabekir  Dudullu Osb 
Yukarı Dudullu  Elmalıkent  Esenevler  Esenkent  Atatürk 
Fatih Sultan Mehmet  Huzur   Hekimbaşı  Ihlamurkuyu  Mehmet Akif 
İnkılap Hurdacı  Esenşehir Hurdacı Tatlısu Hurdacı Çamlık Hurdacı Topağacı Hurdacı 
Namık Kemal  Necip Fazıl  Parseller  Saray  Site 
Şerifali  Tantavi  Finanskent  Tepeüstü 
Yamanevler  Yenişehir  Madenler  Dumlupınar 

Bu bölgelerde ikamet eden müşterilerimizin atıl malzemelerini, adresinden teslim almaktayız. Firmamızla iletişime geçerek hurdaların değeri, satın alma süreci ve diğer konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Ümraniye Hurdacı İletişim

Ümraniye hurdacı hizmetimizden faydalanmak isterseniz +905307687790 numaralı hattımızdan bizleri arayabilir ya da Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Anında dönüş yapacağımızdan ve yüksek fiyattan hurdalarınızı alacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ümraniye Hurdacı Fiyatları

Bakırdan kalaya, demirden alüminyuma kadar birçok maddenin geri dönüşümü için Ümraniye hurdacı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Piyasada yer alan hurda fiyatları her gün değişiklik göstermektedir. Alım ve satım işlemlerindeki fiyatlar da birbirine yakın ancak bağımsızdır. Fiyatlar, ekseriyetle geri dönüşüm için alınan ürünün ana maddesine göre farklılık göstermektedir.

Geri dönüşüm için alınan maddenin değeri ne kadar yüksekse Ümraniye hurdacı hizmeti kapsamında sizlere ödeyeceğimiz ücret de o denli yüksek olacaktır. Bunun dışında ürünün piyasadaki varlığı da fiyata etki eden unsurlardan sayılmaktadır. Talep ne kadar fazla ise tıpkı madde değeri gibi hurda fiyatları yükselecektir.

Net ve kesin bir fiyat bilgisi almak için bizlerle iletişime geçmeye özen gösterin. Ümraniye hurdacı uzman kadromuzla hurdanızın fiyatı konusunda sizlere net bir cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sarı Hurda Nedir?

Sarı hurda kolay dönüşebilen, daha sonrasında tel ve levha haline gelebilen bir madendir. Alım ve satım fiyatları piyasadaki sarı hurda varlığına göre değişkenlik göstermektedir. Bu malzemenin piyasa fiyatları, bakırla yarışır düzeydedir. En değerli hurda madenlerinin başında bakır gelmekle beraber bakır sonrasında sarı hurda piyasada en yüksek değeri görmektedir. Ümraniye hurdacı olarak sarı hurda ve benzeri atıl malzemeleri, değerinde satın alacağımızı garanti etmekteyiz.

Karışık Hurda Nedir?

Karışık hurda, sayıca fazla olan hurdaların karışımlarıdır. Bu hurdalar sırasıyla, plastik, kauçuk, lastik, cam ve metal olabilmektedir. Karışık hurdalar için fiyat belirlenmesi ayrı ayrı yapılmaktadır. Yani, karışık hurdada bakırın kilosu ayrı, demirin kilosu ayrı hesaplanmaktadır. Bu hesaplamayı profesyonel hurda alan ve satan firmalar kolayca yapabilmektedir. Ümraniye hurdacı hizmetiyle bizler de bu hesaplamaları dürüst, doğru ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.

En Değerli Hurda Hangisidir?

Hurdaların değeri, ne derece kolay dönüştürebildiğine ve dönüştürüldükten sonra hangi yerlerde kullanıldığına göre biçilmektedir. Kullanım alanı sınırlı bir hurdanın ederi az olacağı gibi, kullanım alanı geniş, hemen her alanda tekrardan kullanılabilecek bir maddenin değeri daha yüksek olacaktır. Mevcut hurdanın kullanım ömrü de değerin katlanmasına neden olabilmektedir. Ümraniye hurdacı hizmetimiz ile en değerli hurdaları; alüminyum, demir, metal, sarı hurda ve çelik malzemeler olarak sınıflandırmaktayız.