Orhanlı hurdacı

Orhanlı Hurdacı

Geri dönüşüm sektörü, sürdürülebilir bir çevre yaratmak açısından önemlidir. Bu noktada devreye giren hurdacılık hizmeti, kullanılmayan malzemeleri toplayarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Eski ve kullanılamaz durumda olan malzemelerin toplayıp tekrar kullanılabilir duruma getirilmesi hem ekonomiye hem de doğaya yüksek oranda fayda sağlar. Orhanlı hurdacı hizmetimizde, bu konulara verdiğimiz önem doğrultusunda atıklarınızı topluyor ve doğaya katkı sağlıyoruz. 

Doğada bulunan birçok atık çeşidi vardır. Her birinin kullanım amacı farklı ve bir o kadar kıymetlidir. Bu bağlamda; atık malzemelerin çöpe gitmesi yerine toplanıp işlenmesi büyük önem arz eder. Orhanlı hurdacı hizmetimiz kullanmadığınız malzemeleri profesyonel bir şekilde toplar ve güvenilir fiyatlar üzerinden satın alır. Bu sayede hem gelir elde etmeniz hem de sürdürülebilir bir yaşam için adım atmanız mümkün olur. 

Orhanlı Hurdacı Sitesi

Orhanlı hurdacı sitesinde benimsediğimiz doğa dostu yaklaşımla birlikte sunduğumuz hizmette, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefliyoruz. Hizmetimizde yer alan profesyonel ekip ve ekipmanlar atık malzeme alımlarını en kaliteli şekilde gerçekleştirmeyi sağlar. Her türlü atık çeşidi hakkında bilgi sahibi olan deneyimli ekibimiz, adresinize kadar gelerek hurdalarınızı toplar ve geri dönüşüme kazandırma amacıyla tesislere götürür. Bu sayede güvenilir hizmetimizden en kaliteli şekilde yararlanmanız mümkündür. 

Hurda alım sürecini gerçekleştirirken belirli faktörlere dikkat edip müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda çalışmalar sunmaktayız. Hem hızlı hem de kaliteli bir hizmet sunmaya özen gösteriyor ve fiyatlandırma konusunda adil bir yaklaşım benimsiyoruz. Bu sayede müşteriler, hurdalarını satarken problemsiz bir süreç geçirir ve aldıkları hizmetten memnun kalırlar. 

Orhanlı Alımı Yapılan Hurda Çeşitleri

Geri dönüşüm işlemlerimizde, birçok farklı alandan ve kurumdan atıl malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Hizmet bölgelerimiz arasında bulunan hastane, fabrika, otel ve gemi hurdalarını en profesyonel şekilde toplamak için çalışmalar yapıyoruz. Bu sektörlerden çıkan atık malzemelerin geri dönüştürülmesi konusunda hassas bir yaklaşım benimseyen firmamız yaşanabilir bir doğa için Orhanlı hurdacı bölgesinde hizmet sunar.  Bu hizmetle birlikte merkezlerimizde işlem yaptığımız bazı hurda çeşitleri şunlardır:

 

 • Demir
 • Alüminyum
 • Kurşun
 • Bakır
 • Krom 
 • Kablo

 

Kullanım amaçları birbirinden farklılık gösteren çeşitli hurdaları toplayan firmamız, sizler için en güvenilir hizmeti sunmaya özen gösterir. Atık malzemeler hakkında detaylı bilgi sahibi olan ekibimiz, adresinize geldikten sonra hurdaları birbirinden ayrıştırarak geri dönüşüm sürecinin verimli bir şekilde ilerlemesine katkıda bulunur.  

Orhan hurdacı hizmetimizde satmış olduğunuz atık malzemeler özenle ayrıştırılır ve her bir malzeme çeşidine göre sınıflandırılır. Ardından geri dönüşüm tesislerine teslim edilerek burada işlenir ve tekrar kullanılabilir hale getirilir. Doğaya verilen zararı minimum seviyeye indirmek için sunmuş olduğumuz bu geri dönüşüm işleminde hem müşterilerin geliri elde etmesini sağlıyor hem de canlıların yaşam alanlarını korumaya yardımcı oluyoruz.

Orhanlı Hurda Demir Alımı

Otomotiv, gemicilik ve inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan malzemelerden biri de demirdir. Bu sektörlerde kullanılan demir, hurda olarak da oldukça kıymetlidir. Bu doğrultuda atık durumdaki demirlerin tekrar kullanılabilir hale getirilmesi önemlidir. Orhanlı hurdacı hizmetimizde, demir alımı gerçekleştirerek bu malzemenin kullanıldığı sektörler canlı tutulur. Birçok açıdan önemli olan demirin geri dönüşüme kazandırılması ekonomiye de yüksek oranda fayda sağlar.

Orhanlı hurdacı hizmetimizde, aldığımız malzemelerden birisi olan demirin geri dönüşüme kazandırılması sera gazı emisyonunu azaltmaktadır. Demirin üretilmesi zor ve maliyetli bir süreç olduğundan atık demirleri tekrar kullanılabilir hale getirmek birçok açıdan avantajlıdır. Bu faktörleri göz önünde bulunduran firmamız, farklı sektörlerden açığa çıkan ve kullanılmayan demirleri toplayarak geri dönüşüm tesislerine ulaştırmaktadır. 

Orhanlı Alüminyum Hurda Alımı

Kolayca şekil alabilen ve işlenmiş halinin dayanıklı olması ile bilinen alüminyum da atık malzeme olarak oldukça değerli maddeler arasında yer alır. Yüksek korozyon direncine sahip olması sayesinde kolaylıkla geri dönüştürülebilen bu malzeme birçok farklı sektörde kullanılmaktadır. Başta soğutma sistemleri olmak üzere dekoratif eşyalarda da sıklıkla tercih edilen alüminyum, kolay işlenebilir özelliğiyle havacılık sektörünün de  ham maddelerindendir. 

Orhanlı hurdacı hizmetimizde, alüminyum hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Binlerce ürünün yapımında kullanılan alüminyumun geri dönüştürülmesi, hiçbir özelliğini kaybetmemesini sağlamaktadır. Bu hizmette; hurda alüminyumlarınızı topluyor ve önemli özelliklerini koruyarak dönüştürüyoruz. Hurdacılık sektöründe gerçekleştirdiğimiz işlemlerde, hızlı ve güvenilir çalışmalar ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Orhanlı Kurşun Hurdası Alımı

Orhanlı hurdacı hizmetimiz kapsamında topladığımız bir diğer malzeme kurşundur. Hurda kurşun, yeni ürünler yapma amacıyla kullanılan ve geri dönüştürülebilen bir malzemedir. Bu malzeme genellikle borularda, kablo kılıflarında ve pillerin üretiminde kullanılır. Çeşitli ürünlerde yer alan kurşun, çöpe atmak yerine geri dönüştürülerek tekrar kullanılabilir. Bu faktörleri göz önünde bulunduran firmamız hurda kurşunu profesyonel bir şekilde toplayarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Çok amaçlı kullanıma sahip olan kurşun, önemli atık malzemeler arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda bu malzeme yumuşak bir metaldir ve el aletleri ile rahat bir şekilde şekillendirilebilir. Kolayca işlenebilen hurda kurşunun alımı firmamız tarafından gerçekleştirilir. 

Orhanlı Bakır Hurda Alımı

Hurda bakır eritilip tekrardan kullanılabilen veya ham madde olarak satılabilen bir metal türü olduğundan oldukça kıymetlidir. Sıhhi tesisat, inşaat ve elektronik gibi birçok farklı sektörde kullanılan bakır, hurda olarak toplandığında tekrar kullanılabilir bir forma dönüştürülür. Kolay aşınmaması ve rahat işlenebilir özelliği sayesinde birçok endüstride yer alan bakır, aynı zamanda elektriği de iyi iletmektedir. Bu özelliğiyle  elektrik sektöründe de önemli bir yere sahip olan bakırın geri dönüşüme kazandırılması gerekir.

Sunduğumuz Orhanlı hurdacı hizmetimizde, farklı sektörlerden bakır hurdasını topluyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bu sayede birçok ürünün yapımında kullanılan bakırın, tekrar kullanılabilir hale getirilmesini sağlayarak ekonomiye katkıda bulunuyoruz. En değerli metaller arasında yer alan bu malzemenin geri dönüştürülebilir olma özelliğini göz önünde bulunduran firmamız, adresinize kadar gelerek hurda bakırı teslim alır. Hizmetimizden yararlanarak  atıl duruma gelmiş bakırlarınızı güvenilir bir şekilde satabilirsiniz.

Orhanlı Krom Hurdası Alımı

Paslanmaz çeliğin ana bileşenlerinden birisi olan krom, çoğu paslanmaz çeliklerde belirli bir miktarda bulunur. Yüksek korozyon direnci özelliğiyle birçok farklı sektörde kullanılan krom atık malzeme olarak toplanıp geri dönüşüme kazandırılabilir. Bu sayede malzemenin çevreye olan olumsuz etkileri azaltılarak doğal kaynaklar korunur. Orhanlı hurdacı hizmetimizde krom hurdaları toplayarak atık miktarlarının azaltılmasına yardımcı oluyoruz.

Krom hurda alımı gerçekleştirildikten sonra çeşitli yöntemlerle işlenerek yeniden kullanılabilir hale getirilir Özellikle çelik kullanılan sektörlerde açığa çıkan hurda kromlar firmamız tarafından özenle toplanmaktadır. Alanında uzman ekibimiz bu konuda hızlı ve güvenilir çalışmalarıyla hurda kromları toplar ve adil fiyatlandırmalar üzerinden satın alır. 

Orhanlı  Kablo Hurda Alımı

Orhanlı hurdacı hizmetimizin topladığı bir diğer atık malzeme çeşidi kablodur. Hurda kablonun tekrar kullanılabilmesi için parçalanması ve çeşitli işlemlerden geçmesi gerekir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için kabloların geri dönüşüme kazandırılması önemlidir. Geri dönüşüme verdiğimiz önem doğrultusunda kabloları da hurda olarak nitelendirip topluyoruz  ve çevrenin korunmasına katkıda bulunuyoruz.

Birçok farklı sektörde ham madde ve yan ham madde olarak kullanılan kablonun geri dönüştürülmesi, üretim piyasasının devamı açısından önem taşır. Bu bağlamda hizmet sunan firmamız, adresinize kadar gelip burada kabloların alımını gerçekleştirmektedir. 

Teslim alma aşamasının ardından geri dönüşüm tesislerine götürülen kablolar, çeşitli işlemlerden geçirilerek yeniden kullanılabilir hale getirilir. Bu hizmetten faydalanarak  kullanım ömrü dolan kabloların çöpe gitmesi yerine geri dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz.

Orhanlı Hurdacı Numarası

Firmamız doğayı korumayı ilke edinen bir anlayışı benimser ve geri dönüşüme yüksek oranda önem vermektedir. Müşteri memnuniyetini de  üst seviyede tutmaya özen gösteren Orhanlı hurdacı hizmetimiz, profesyonel ekibiyle birlikte titizlikle çalışmaktadır. Hızlı bir altyapıya sahip olması sayesinde firmamızla kolayca iletişime geçebilir ve elinizde bulunan atık malzemeler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu bağlamda çağrı merkezi veya WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşarak hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturabilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz.

Orhanlı hurdacı hizmetimizden faydalanmak için 0530 645 29 32 cep telefonu üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtikten sonra gerek hurda fiyatları gerek aldığımız atık malzemeler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz mümkündür. Hızlı bir şekilde geri dönüş alabileceğiniz telefon numaramız üzerinden randevunuzu kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Ardından firmamızda  yer alan ekibimiz, bulunduğumuz adrese yönlendirilerek hurdalarınızı en güvenilir bir şekilde teslim alacaktır. 

Orhanlı Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları; borsa verileri ve  dolar kuru gibi birçok farklı faktöre bağlı olarak değişmektedir. Zaman zaman değişiklik gösteren hurda fiyatlarını en güncel haliyle takip eden firmamız her atık malzemenin piyasa değeri hakkında bilgiye sahiptir. Bu sayede hurdalarınızı satarken güvenli bir alışveriş süreci geçirebilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Hurda fiyatlarının değişiklik göstermesine sebep olan bazı etkenler ise şu şekilde sıralanabilir:

 

 • Hurdanın çeşidi
 • Londra Metal Borsası
 • Döviz kuru
 • Hurdanın kalites
 • Satmak istediğiniz hurdanın kilogramı

 

Her hurdanın özelliklerine göre değişen bir değerde olduğu göz önünde bulundurulduğunda, atık malzemeler arasında çeşitli fiyat farklarının oluşması normaldir. Aynı zamanda bazı etkenler de zaman zaman hurda fiyatlarının değişmesine sebep olur. Bu faktörleri en güncel haliyle takip eden firmamız, atık malzemelerini satın alırken  güvenilir hesaplamalarla fiyat sunmaktadır. Hurdalarınızı sattıktan sonra ücretiniz aynı gün içerisinde tarafınıza iletilir.