Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatları Demir hurdaları, özellikle inşaat sahalarında ortaya çıkan hurda türlerinden biridir. Çiviler, kullanılamaz durumda olan demirler, bükülmüş olanlar ve çok daha fazla çeşitte kullanım ömrünü tamamlamış demirden malzemeler hurda olarak değerlendirilebilir. Hurda demirleri hurdacılar aracılığıyla geri kazandırılması, birçok kişinin ekmek kapısıdır. Hurdacı olarak adlandırılan kişiler bu malzemeleri toplar ve büyük geri dönüşüm firmalarına satarlar. Bunların haricinde inşaat sahalarında muhakkak ki kullanılamayan demir ürünler bulunuyor. Müteahhitlerin bunları hurdaya satması da yapılan işte ek masraftan kaçınılmasına yardımcı oluyor. Demirin piyasada bulunma miktarı hurda demir fiyatları konusunda etkili bir faktördür.

Hurda demir fiyatları

Demir Çeşitlerinin Hurda Demir Fiyatları Üzerindeki Etkisi Nedir?

Hurda demir fiyatları konusunda en etkili faktörlerin başında demirin çeşidi yer alıyor. Demir hurda çeşitleri; yeniden kazandırılma esnasındaki işlenebilirlik, dönüştürüldükten sonraki kullanım alanı ve benzeri birçok etkenle fiyatlanır.

DKP Hurda: DKP hurda çeşitleri çoğunlukla demir üreten fabrika gibi ortamlardan çıkan hurda parçalarıdır. Ağırlardır ve genellikle içlerinde çekirdekleri bulunmaz. Yumuşak yapıda olduklarından dolayı kolayca şekil verme özelliğine sahiptirler. Ayrıca, diğer hurda demir çeşitlerine nazaran fiyatları çok daha yüksektir.
Ekstra Hurda: Daha çok sanayide kesim sırasında ortaya çıkan sac artıkları, preslenmiş boru kalıntıları, inşaat sahalarındaki demir kırıntıları, lokomotifler ve eskimiş vagon tekerlekleri ekstra hurda olarak adlandırılır.
Bonus Hurda: Söküp kullanma esnasında artan veya yıpranan demir malzemeler bonus hurda olarak adlandırılır. Genellikle hatalı ve fazlalık ürünlerdir.
Makas Hurda: Bu hurda grubu genellikle evdeki beyaz eşya çeşitlerinin eskimesinden oluşur. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bilgisayar ve benzeri birçok ürün makas hurda grubu içerisinde değerlendirilir. Ayrıca kullanılamaz vaziyette olan arabalar da makas hurda grubu içerisine dahildir.

Yukarıda bahsettiğimiz demir hurda grubu çeşitleri, kendi işlerinde de sınıflara ayrılırlar. Demir hurda fiyatları da bu hususa göre belirlenir. Birinci grup hurda olarak adlandırılan sınıfta Bonus Hurda ve Ekstra Hurda çeşitleri yer alıyor. Genellikle bu grup için artık demirlerden oluştuğunu söylemek yanlış olmayacaktır. İkinci grup hurda ise makas hurda, DKP hurda ve diğer tüm demir hurda çeşitleri yer alıyor. Evsel metalik hurdalardan inşaatlarda kullanılmayan demirlere kadar birçok demir hurda çeşidi bu sınıfta yer alıyor.

Gebze Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatları üzerinde etkili olan önemli konulardan biri demir hurdasının bulunduğu bölgedir. Bölgede demirin bulunma miktarına bağlı olarak talep ve arz oranlarında farklılık yaşanmaktadır. Bir bölgede demir hurdası ne kadar azsa o bölgedeki hurda fiyatı da o kadar yüksek olur. Ayrıca seçeceğiniz hurda firması da sizlerin kazancında farklılık yaratacaktır.
Gebze Hurda firması arayışı içerisindeyseniz bizimle iletişime geçerek yüksek fiyatlarla demir hurdalarınızı elden çıkartabilirsiniz.

Hurda Demir Nasıl Nakliye Edilir?

Hurda demir fiyatları içerisine nakliyenin dahil olup olmadığı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bu husus firmadan firmaya göre değişiklik gösterse de sizler nakliyenin firmalara ait olduğu şirketlerle çalışırsanız kazancınız tamamen cebinize kalır. Bizler büyük miktardaki demir hurdaları için özel nakliye araçları gönderiyoruz. Kendi nakliye araçlarınız varsa ve kısa bir süre içerisinde elinizden demir hurdaları çıkartmak istiyorsanız Gebze bölgesinde bulunan hurda merkezimize getirebilirsiniz.

Sorunsuz iletişim ve söz verilen tarihte teslim alma ile Gebze bölgesinde ayrıcalıklı hurda ve geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Siz de bizimle iletişime geçerek evdeki eski eşyalarınızdan, inşaat sahalarındaki demir yığınlarından, fabrikalardaki fazlalık demir hurdalarından ve her alanda ortaya çıkar hurda demirlerden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

GÜNCEL HURDA DEMİR ALIM FİYATLARIMIZ

Hurda Demir Fiyatları

DKP Hurda Demir Fiyatları 8,30 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir Fiyatları 7,90 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir Fiyatları 7,50 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir Fiyatları 6,50 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir Fiyatları 6,50 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir Fiyatları 5,00 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurda Fiyatları 5,90 ₺/Kg
Toplama Hurda Fiyatları almıyoruz
Teneke Hurda Fiyatları 3,00 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurda Fiyatları 2,00 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurda Fiyatları 6,70 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurda Fiyatları 8,55 ₺/Kg
Tufal Hurda Fiyatları 0,00 ₺/Kg

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir