Orhanlı hurdacı

İçmeler Hurdacı

Atık malzemeleri dönüştürmek birçok açıdan önemlidir. Özellikle inşaat, fabrika, hastane, gemi gibi alanlarda, kilogramlar değerinde kullanılmayacak ürün bulunur. Hem doğaya zarar veren hem de yer kaplayan atıklar, doğru ellerde oldukça kıymetli olabilir. Firmamız, İçmeler hurdacı hizmetleri bünyesinde kullanmadığınız malzemeleri yerinden alarak karşılığında mâkul teklifler verir. 

Demir, kablo, bakır, alüminyum gibi materyaller birçok alanda kullanılır ve farklı sektörlerde yapı maddesi olarak yer alırlar. Ömürlerini tamamlayan bu maddeler, atık durumuna gelir ancak geri dönüştürülebilir özellikleri sayesinde yeniden sektöre kazandırılabilir. Çeşitli işlemlerden geçtikten sonra tekrar hammadde olarak kullanılırlar. Bu sayede, çevreye zarar vermeden, yeniden işe yarar  durumda olurlar. 

Eğer sizin de artık kullanılmayacak durumda olan malzemeleriniz varsa, İçmeler hurdacı servisimizden faydalanabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma gelecek olan profesyonel bir ekip, hurdalarınızı değerinde alarak yükünüzü hafifletir. Daha detaylı bilgi için firmamıza her zaman ulaşmanız mümkündür. Aynı zamanda hurda hizmetinden faydalanmak için iletişim numarasını arayabilirsiniz. 

İçmeler Hurda Alımı Yapan Firmalar 

Piyasada hurdacılık hizmeti veren çeşitli firmalar bulunur. İçmeler bölgesinde, hurda alımı yapan firmalar arasında doğru şirketi bulmak zor olduğu kadar önemlidir. Satacağınız hurdaların değerinin belirlenmesi, nakliye süreçleri ve geri dönüşüm katkısı gibi faktörler, firmadan firmaya değişiklik gösterir. 

Tercihinizi yaparken düşünmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Bunlardan ilki, elinizdeki hurdaların fiyatlandırmasıdır. En adil hesaplamayı yapacak olan firmayla çalışmak yararınıza olacaktır. Gebze Hurdacı, İçmeler’de de müşteri memnuniyetini en ön plana koyarak, geri dönüştürülebilir atıklarınızı değerinden satın alır. Hurda miktarı, çeşidi ve durumuna göre en uygun teklifi alacağınızdan emin olabilirsiniz.  Dikkat etmeniz gereken bir diğer detay, nakliye süreçleridir. Fazla miktarda hurdayı taşımak, meşakkatli bir iştir. İçmeler hurdacı servisimiz, bulunduğunuz yere gelerek sizi taşıma zahmetinden kurtarır. Hızlı bir şekilde elinizden çıkarmak istediğiniz hurdaları firmamıza teslim ederek alanınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

Firma güvenilirliği de göz önünde bulundurmanız gereken bir faktördür. Müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu, kaliteli geri dönüşler alan şirketlerle çalışmanız yararınıza olacaktır. Bu hizmet bünyesinde yalnızca hurda satmış olmazsınız. Ek olarak çevre ve üretim için bir geri dönüşüm faaliyetine katkıda bulunursunuz. Malzemelerin profesyonelce hammadde haline getirildiğinden emin olabilirsiniz. İçmeler hurdacı hizmetimizle emanet ettiğiniz atıklar, dikkatlice ayrıştırılır. Daha sonrasında uygun durumdaki malzemeler eritilir. Çevreye maksimum fayda sağlamak adına tüm işlemler büyük bir titizlikle yapılır. Sonuç olarak kimilerinin çöp olarak değerlendirebileceği atıklar ham madde haline gelir. Çok fazla enerji talep eden ham madde çıkarma aktivitelerinde azalma sağlanır. 

İçmeler Hurda Çeşitleri 

İçmeler hurdacı hizmetimizde, farklı kategorilerdeki atıkları satın alıyoruz. Her bir gruptaki malzemeler farklı fiyatlara sahiptir çünkü metallerin değerleri çeşitlilik gösterir. Elinizdeki hurdaların değerini öğrenmek için ait olduğu kategoriyi bilmeniz gerekir. Detaylı bilgi almak istediğinizde iletişim numarasını kullanabilirsiniz. 

Hurda çeşitleri, geri dönüştürülebilir ürünleri içinde barındırır. Temel çeşitler aşağıdaki gibidir: 

  • Bakır
  • Alüminyum
  • Demir
  • Metal
  • Kağıt
  • Krom
  • Plastik

Bu materyalleri içinde bulunduran atıklarınız hurda olarak değerlendirilir. Örneğin; bir inşaat alanından çıkan kabloların içerisinde bakır, alüminyum ve diğer madenler bulunur. Alınan kablolardan ayrıştırılan bu madenler, hurdacı tarafından geri dönüştürülebilir.  Yapı malzemelerinde sıklıkla kullanılan demir de çeşitli endüstriyel faaliyetlerde yer alır. Demire olan ihtiyaç süreklidir ve bu sebeple geri dönüşümü büyük önem taşır. Demir atıklarınızı İçmeler hurdacı hizmetimize emanet ederek çevreye katkıda bulunabilirsiniz. 

İçmeler Hurdacı Telefonu 

Fiyat teklifi almak, konum bilgisi paylaşmak ve aklınıza takılan her türlü soru için bizimle 0530 645 29 32 numarasından iletişime geçebilirsiniz. Tercihinize göre kurumsal@gebzehurdasan.com mail adresini de kullanabilirsiniz. 

Elinizdeki hurdaların durum değerlendirmesi için WhatsApp üzerinden fotoğraf gönderebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz kısa bir süre içerisinde, en doğru fiyatlandırmayı yapmak için görseli dikkatle inceleyecektir.  Tüm lojistik işlemler, İçmeler hurdacı hizmetimiz kapsamında karşılanır. Yani herhangi bir şekilde merkezi ziyaret etmeniz veya yük taşımanıza gerek kalmaz. Ekibimiz, alışverişin gerçekleşeceği gün ekipmanlarla beraber bulunduğunuz konuma gelir. Elinizde bulunan atıkları teslim ederek ödemenizi alabilirsiniz.

İçmeler Hurdacı Fiyatları 

İçmeler hurdacı hizmetimizde fiyatlandırma yaparken bazı değişkenleri hesaba katıyoruz. Her bir maddenin değeri farklı olduğundan, elinizdeki hurdaya verilecek teklifler de farklıdır. Örneğin, eşit miktardaki demir ve bakırın fiyatı aynı olmayacaktır.  Piyasa değerleri, fiyatlar hesaplanırken rol oynayan en önemli faktörlerden biridir. Mevcut enflasyon ve Londra Metal Borsası gibi değişkenler fiyatları etkileyecektir. Bu sebeple, ücretlendirmede zaman zaman oynamalar gözlemlemek normaldir. Güncel fiyat listesi için “fiyatlar” sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Listedeki değerler, elinizdeki ürünlerin halinden de etkilenecektir. Hasar görmemiş, yıpranmamış hurdalar, her zaman için daha yüksek teklifler alır. Bu, geri dönüşüm sürecinden kaynaklıdır.  Örneğin; kablo içerisinden bir soyma makinesiyle çıkarılan bakırlar genellikle iyi vaziyettedir ve kolaylıkla eritilerek ham madde haline dönebilir fakat yakma işlemi görmüş kablolardaki bakır belli bir miktarda deforme olmuştur. Bu madeni tekrar kullanılabilir hale getirmek için ağır hasarlı kısımlardan kurtulmak gerekir. Sonuç olarak ham maddeye dönüştürülebilen miktar daha az olacaktır. 

Bina yıkımları gibi faaliyetlerde yüksek miktarda hurda ortaya çıkar. Bu senaryolarda, işlemlerin dikkatle yapılması atık malzemelere en az hasarı verecektir. Böylece hurda olarak satacağınız bu ürünler daha yüksek meblağlardan satın alınabilir. Aynı durum; parçalarına ayrılacak cihazlar, taşıtlar ve makinalar için de geçerlidir.  Hurda karşılığında, gereken durumlar için yıkım hizmeti de verilir. Bu seçenek, yıkılmasını istediğiniz binalarda ortaya çıkan atıkların teslimiyle imha edilmesi sürecini içerir. Bu sayede hem dilediğiniz işlem profesyonelce gerçekleşmiş olur hem de atık malzemelerden anında kurtularak zahmete girmezsiniz. Servislerden faydalanmak için İçmeler Hurdacı hizmetimizin iletişim numarasından bilgi alabilirsiniz.