Yüksek Fiyata Trafo Hurdası Alımı

Trafo Hurdası satmak mı istiyorsunuz? O halde en iyi fiyat teklini almak için sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz. Yüksek fiyata kârlı satış ve anında ödeme avantajından faydalanın.

Trafo olarak kısaltılan transformatörler, iki ve ya daha fazla devre arasında elektrik enerjisi aktarıı yapmaktadır. Gebze hurdacı HURDASAN bu trafoların da alımını yapmaktadır. Trafolar, yağlı tip ve kuru tip olarak iki çeşittir. Yağlı tip trafoların iç aksamında trafo yağı, bakır ve alüminyum bobinler bulunur. Kuru tip olanlarda ise bakır veya alüminyum bobin dışında nüve saç bulunur.

Gebze hurdacı HURDASAN Trafo hurdası alımını yaparken trafonun bakır mı alüminyum mu olduğunun anlaşılması için titizlikle tespit yapa. Ticaretin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi açısından bu tespit büyük bir etkendir. Trafoların üzerinde bulunan etiket yahut plakalarda , trafonun bakır ya da alüminyum olması ilgili bilgi bulunmamaktadır. Gebze hurdacı HURDASAN bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekip sayesinde, Trafonun markası, modeli ve kaç yılında üretildiğine bakarak iç aksamında kullanılan maden hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Trafolar yüksek gerilime maruz kalınca ve ya herhangi bir sebeple arıza verebilmektedirler. Arızalı trafonun tamiri ise oldukça yüksek maliyet gerektirmektedir. Bu sebeple de müşterilerimiz yeni bir trafo satın almayı tercih etmektedirler.

Biz Gebze’deki hurdacınız HURDASAN olarak hurda trafonuzun alüminyum ve ya bakır mı olduğuna bakarak, kilo bazında fiyat veriyoruz. Satmak istediğiniz hurda trafonuzun bir kaç fotoğrafı ile birlikte plaka üzerindeki bilgileri bize iletmeniz durumunda, Gebze, Bursa, İstanbul başta olmak üzere hangi ilde olursanız olun nakliye aracı yönlendirerek nakit yahut hesaba Eft/havale yolu ile hurda trafonuzu en iyi fiyat garantisi ile yerinden alıyoruz. Gebze Hurdasan, hurda trafoları adresinizden alıp sizlere hiç bir şekilde nakliye masrafı0 yansıtmamaktadır. Güncel Gebze hurda fiyatları ile daima sizlerin hizmetinizdedir. Hurda trafolar dediğimiz gibi alüminyum sargı ve bakır sargı olmak üzere ikiye ayrılırlar. Hurda trafolarınızı ve ikinci el trafolarınızı en iyi fiyatla Gebze Hurdacınız HURDASAN almaktadır. Hurda trafo fiyatları için 0554 138 22 90 numaralı telefonumuz siz değerli müşterilerimize 24 saat açıktır.