Trafo Hurdası

Trafo olarak kısaltılan transformatörler, iki veya daha fazla devre arasında elektrik enerjisi aktarımı yapmaktadır. Gebze hurdacı TUĞSAN  bu trafoların da alımını yapmaktadır.

Trafolar, yağlı tip ve kuru tip olarak iki çeşittir. Yağlı tip trafoların iç aksamında trafo yağı, bakır ve alüminyum bobinler bulunur. Kuru tip olanlarda ise bakır veya alüminyum bobin dışında nüve saç bulunur.

Gebze hurdacı TUĞSAN  Trafo hurdası alımını yaparken trafonun bakır mı alüminyum mu olduğunun anlaşılması için titizlikle tespit yapar. Ticaretin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi açısından bu tespit büyük bir etkendir. Trafoların üzerinde bulunan etiket yahut plakalarda , trafonun bakır ya da alüminyum olması ile ilgili bilgi bulunmamaktadır.

Gebze hurdacı TUĞSAN bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekip sayesinde, Trafonun markası, modeli ve kaç yılında üretildiğine bakarak iç aksamında kullanılan maden hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Trafolar yüksek gerilime maruz kalınca veya herhangi bir sebeple arıza verebilmektedirler. Arızalı trafonun tamiri ise oldukça yüksek maaliyet gerektirmektedir. Bu sebeple de müşterilerimiz yeni bir trafo satın almayı tercih etmektedirler. Biz Gebzedeki hurdacınız TUĞSAN olarak hurda trafonuzun alüminyum veya bakır mı olduğuna bakarak, kilo bazında fiyat veriyoruz. Satmak istediğiniz hurda trafonuzun bir kaç fotoğrafı ile birlikte plaka üzerindeki bilgileri bize iletmeniz durumunda, Gebze, Bursa, İstanbul başta olmak üzere hangi ilde olursanız olun nakliye aracı yönlendirerek nakit yahut hesaba Eft/havale yolu ile hurda trafonuzu en iyi fiyat garantisi ile yerinden alıyoruz.

Gebze TUĞSAN, hurda trafoları adresinizden alıp sizlere hiç bir şekilde nakliye masrafı yansıtmamaktadır. Güncel Gebze hurda fiyatları ile daima sizlerin hizmetinizdedir. Hurda trafolar dediğimiz gibi alüminyum sargı ve bakır sargı olmak üzere ikiye ayrılırlar. Hurda trafolarınızı ve ikinci el trafolarınızı en iyi fiyatla Gebze Hurdacınız TUĞSAN almaktadır.

Hurda trafo fiyatları için 0554 138 22 90 numaralı telefonumuz siz değerli müşterilerimize 24 saat açıktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir